S.S.S

- Chefschool Profesyonel Aşçılık Okulu ne kadar sürüyor ve nerede düzenleniyor?

Chefschool Profesyonel Aşçılık Okulu 4 ay uygulamalı eğitim ve 4 ay staj programı olmak üzere toplam 8 ay sürmektedir. Eğitimler Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde profesyonel eğitim mutfaklarında düzenlenmektedir.

- Chefschool’da eğitimler hangi günler düzenlenmektedir?

Chefschool'da eğitimler 3 farklı gruptan oluşur. Hafta içi gündüz grupları, 09:00 - 16:30 saatleri arasında; hafta içi akşam grupları, 18:00 - 22:00 saatleri arasında; hafta sonu grupları ise Cumartesi ve Pazar günleri 09:00 - 18:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Gruplar yoğunluğa ve talebe göre oluşturulur.

- Chefschool'da öğrenci olmanın avantajları nelerdir ve sonrasında bana ne gibi faydalar sağlar?

Chefschool'da eğitimler sektörün önde gelen eğitmen şefleri tarafından birebir verilmektedir ve uygulamalıdır. Türkiye'nin ilk aşçılık okullarından olan Chefschool, gerek Türkiye gerekse dünyanın dört bir yanında mezunlarının başarı hikayeleri ile bilinmektedir. Siz de bu büyük ailenin bir parçası olabilirsiniz.

- Chefschool'da staj yapmak zorunlu mudur?

Chefschool Profesyonel Aşçılık Okulu'nda hafta içi gündüz grubunda staj yapmak zorunludur. Diğer tüm gruplarda isteğe bağlıdır.

- Chefschool'a kayıt oldum, Kadir Has Üniversitesi'nin tüm imkanlarından faydalanabilir miyim?

Chefschool'a kayıt olan her öğrenci, Kadir Has Üniversitesi'nin öğrencilerine sunduğu tüm sosyal ve diğer aktivitelerden faydalanabilmektedir.

- Chefschool'da ödemeler nasıl yapılabiliyor?

Ödemelerinizi peşin, havale, EFT, kredi kartı taksitlendirmesi veya banka kredisi yoluyla yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

- Chefschool'da eğitimimi tamamladım, nerede staj yapacağım?

Chefschool sizlere işbirlikleriyle önemli yerlerde staj yapma fırsatı sunar. Öğrenciler bu işbirliklerinde staj yapabileceği gibi kendi istedikleri yerlerde de staj yapabilirler.

- Chefschool'da yurt dışı staj imkanı var mıdır?

Chefschool'da öğrenciler eğitimlerini tamamladıktan sonra, gitmek istedikleri ülkedeki iş birliklerimiz vasıtasıyla yurt dışında staj yapabilirler. Staj yapabilmek için gerekli olan kabul ve vize şartlarını yerine getirmekle öğrenci yükümlüdür.