İletişim

Ulaşım

  • Üniversitemiz Unkapanı’nda olup; Haliç kıyısındadır. Eminönü yönünden gelecekler sahilden Eyüp istikameti, Taksim yönünden geleceklerin Unkapanı köprüsü sonrası ilk çıkıştan Eyüp yönüne dönmeleri gerekmektedir. (Ulaşım haritası aşağıda bilginize sunulmuştur.)
  • Üniversite bünyesinde otopark imkanı bulunmak ile birlikte, hafta sonu diğer etkinlikler ve sertifika programı katılımcıları yoğunluğu ile otopark dolu olduğu taktirde ilgili görevliler sizleri okul dışındaki otoparklara yönlendirecektir. 
  • Anadolu yakasından gelecek katılımcılarımız Eminönü Turyol motor iskelesinin önündeki otobüs terminalinden 99A ve 99 numaralı otobüslere binerek ikinci durak olan Unkapanı Kadir Has Üniversitesi durağında inmeleri gerekmektedir. Taksim yönünden gelecek katılımcılarımızda 55T numaralı otobüse binip Unkapanı Kadir Has Üniversitesi durağında inmeleri gerekmektedir. 
  • Metro ile gelecek katılımcılarımız Hacıosman – Yenikapı metro hattında Haliç durağında inip 10 dakika yürüyüş ile üniversitemize ulaşabilirsiniz.